Blog

Oras-vanduo šiluminių siurblių nauda

Oras–vanduo šiluminiai siurbliai – vieni populiariausių šilumos šaltinių. Šių šilumos siurblių populiarumą lemia kelios priežastys.

Tvarus ir ekologiškas pasirinkimas

Šie siurbliai ne tik efektyvūs: pagamina daugiau šilumos energijos nei sunaudoja elektros, bet ir pasisavina atsinaujinančią energiją iš aplinkos (šiuo atveju orą) ir perduoda į namų šildymo sistemą.  Jūsų namai – draugiški aplinkai namai, be to – tai kur kas pigesnis šildymo būdas, tad sutaupysite.

Ypač lengvai pritaikomi

Modernėjančios technologijos ieško sprendimų kaip kuo paprasčiau būtų galima įmontuoti oras–vanduo šiluminius siurblius. Jie puikiai įsilieja į šiuolaikinį namų dizaino erdvę, nereikia atskiros patalpos. Oras–vanduo šiluminius siurblius paslėpti galima net specialiose spintose, o jų veikimas – ypatingai tylus. Be to, šiuos šiluminius siurblius lengva prijungti ne tik prie naujos, bet jau ir esamos šildymo sistemos.

Inovatyvus sprendimas jūsų namams

Pamirškite kūrenimo rupesčius! Dabar inovatyvūs oras–vanduo šilumos siurbliai valdomi tiesiai iš jūsų išmaniojo įrenginio. Tad namų oro temperatūrą galėsite reguliuoti būdami darbe ar atostogų metu vos keliais mygtuko paspaudimais. Tai ypač patogu šiuolaikiniam skubančiam vartotojui.

Tinkami Lietuvos klimatui

Vis dar kyla abejonių, kad oras–vanduo šiluminiai siurbliai nepakankamai šildo žiemos metu? Tai jau mitas. Ar žinojote, kad oras–vanduo šiluminiai siurbliai yra vieni populiariausių šildymo sprendimų Švedijoje? Šie šilumos siurbliai efektyviai veikia esant –25oC laipsnių ar žemesnei aplinkos temperatūrai, vadinasi tinka ir Lietuvos orams.

Parama šildymo sistemai atnaujinti

Pasinaudokite puikia proga atsinaujinti savo namų šildymo sistemą. Jeigu namus šildote kietojo kuro katilais, dabar juos galite pakeisti šiluminiais oras–vanduo siurbliais. Lietuvoje individualių namų savininkai iš ES struktūrinių fondų lėšų gali gauti paramą atsinaujinančių energijos šaltinių įsirengimui. Daugiau informacijos galite rasti: https://www.apva.lt 

Šilumos siurblys oras–vanduo – tai ne tik Jūsų laiką, pinigus, bet ir aplinką tausojanti šiluma Jūsų mylimiems namams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *